top of page

Заборонити, не можна дозволити?

  • Фото автора: Света Бошкова
    Света Бошкова
  • 18 апр. 2019 г.
  • 2 мин. чтения

Заборонити, не можна дозволити?

Так що ж, бігти і забирати у сина чи доньки телефон, приставку і все, що хоч якось схоже на цифровий пристрій? Адже для усіх батьків безпека їх дитини завжди на першому місці. Так, шкода очевидна, але ж є й користь від ігор на планшеті.

Завдяки сучасним технологіям ваша дитина має можливість ознайомитися з цілим світом, навчатися, вдосконалюватися, пізнавати нове, спілкуватися і бути частиною того суспільства, в якому живе.

Інформаційний ринок заповнений безліччю корисних розвиваючих програм, ігор і додатків для розвитку логіки, моторики, мислення дитини, навчання іноземним мовам, музиці, малюванню та комп'ютерній графіці. Головне - це контроль за контентом з боку батьків.

Скільки часу можна грати на планшеті (смартфоні) в день?

Час, який дитина проводить перед екраном планшета, має бути чітко дозований.

На думку фахівців, дітям молодше 5 років (але більше двох) можна проводити не більше 15 хвилин поспіль перед екраном і близько години в день в цілому. Для дитини молодшого шкільного віку норма становить півтори години на добу. Підліток може проводити близько двох годин на день.

Ці вікові норми носять скоріше рекомендаційний характер, приймати рішення тільки вам. Але ці обмеження потрібні для того, щоб встановити межі і дати дітям достатньо часу для участі в інших заходах, важливих для їхнього здоров'я і розвитку.

Головне в цьому питанні - не перестаратися, адже батьківський контроль може перерости в тоталітарний режим і ще більше погіршити ситуацію.

Як відучити дитину від гаджетів?

Найлегший шлях, в нашому випадку - це повна заборона на всі цифрові пристрої, майже ніколи не працює. Заборонити дитині користуватися смартфоном рівнозначно забороні скористатися ліфтом. Адже це результат прогресу, який, при правильному використанні, принесе тільки користь. А це значною мірою залежить від батьків, адже саме ви створюєте умови, в яких буде зростати і розвиватися ваш малюк.

Більшість батьків обирають другий, більш важкий, але в підсумку дієвий, шлях. Якщо ви з самого початку навчите дитину ефективно використовувати можливості, які дають сучасні технології, то в подальшому вам не доведеться боротися з такою проблемою, як гаджетозалежність.

📷

Дуже важливо навчити дитину ефективно використовувати можливості, які дають сучасні технології.

 
 
 

Недавние посты

Смотреть все

Comentarios


Post: Blog2_Post
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

©2019 by У_Розмові. Proudly created with Wix.com

bottom of page